Raklapok, Raklap elemek

Gyártása

Karrier

LAKATOS, KARBANTARTÓ

  Feladatok:

- gépjavítási , gépkarbantartási munkák végzése

- esetleges gépi meghibásodások gyors szakszerű javítása

- cserealkatrészek javítása,felújítása

- gépek,gépegységek és a munkaterület tisztántartása

  Elvárások:

- Karbantartó, lakatos, gépész szakmunkás –képesítés előnyt jelent

- Műszaki ismeretek (erdészeti / fűrészüzemi gépek ismerete előny)

- Minimum B kategóriás jogosítvány

- Megbízhatóság, precizitás, önálló munkavégzés

- Józan életvitel

Amit kínálunk:

- Versenyképes jövedelem

- Rendezett munkavégzési környezet

Telefonon : Orlov Ferenc 0670/334-92-83

BETANÍTOTT MUNKÁS

Elvárás: józan életvitel, precizitás, önálló munkavégzés, terhelhetőség, rugalmasság.

Részletek és jelentkezés: Hörömpő Győző telepvezetőnél a 0670/366-2230-as telefonszámon.

Nagykőrösről a bejárás megoldott.

TEHERGÉPKOCSIVEZETŐ

Az OREGON 2003 Kft csemői fűrészüzemébe keres munkatársat a fenti munkakörbe

Elvárások: C+E kategóriás jogosítvány ( nyerges és terepes autó darus felépítménnyel)

Több éves szakmai tapasztalat

Józan életvitel

Amit kínálunk: Belföldi munkavégzés

Versenyképes fizetés

Jelentkezés: Önéletrajz elküldésével az orlovkft@gmail.com email címen vagy

telefonon: Orlov Ferenc 06/70-334-9283